همراه سلامت و درمان کشور
Your Advanced Healthcare Partner
تهران، خیابان آرژانتین
بلوار الوند، خ35، پلاک8
No8 , 35th St. , Alvand Blv.
Argentina St. , Tehran
واحد فروش :
88651948-9 021
Sales Deptartment :
88651948-9 021
شنبه - چهارشنبه : 8:30 - 16:30
پنجشنبه : 8:30 - 12:30
Saturday - Wednesday : 8:30 - 16:30
Thursday : 8:30 - 12:30

DRX-Ascend System

DRX-Ascend

دستگاه رادیوگرافی دیجیتال Carestream (کداک سابق) ساخت کشور آمریکا دارای تائیدیه FDA

دستگاه دیجیتال فوق العاده، با توانایی انجام تمامی آزمون های رادیوگرافی و  قابل انعطاف با پیکربندی های متنوع (اعم از تیوب سقفی و زمینی) متناسب با فضا، Work Flow و بودجه شما می باشد.

کلیماتور دستگاه دارای نور لیزر برای بیمار و مکان یابی مناسبTray  کاست به علاوه ی امکان ایجاد میدان نور مستطیلی به همراه تایمر را فراهم می نماید. امکان چرخش 360 درجه با گیره های 90 درجه را دارست، اندازه SID کاست 40 اینچ الی 72 اینچ (اندازه متریک بین 100 الی 180 سانتی متر در دسترس است) و شامل نوار اندازه گیری یکپارچه می باشد. ژنراتور این دستگاه 65 کیلووات با ظرفیت گرمایی300 کیلو هیت یونیت است.

وال استند این دستگاه با پایه باریکتر آن نسبت به سایر وال استند های موجود در بازار برای اتاق های با ابعاد کوچکتر بسیار مناسب است همچنین، محدوده حرکتی عمودی 60.0 اینچ (153 سانتی متر)، حداقل فاصله بین Focal spot  تا زمین 13.75 اینچ (35 سانتی متر)، تصویربرداری از کودکان با تحمل وزن زانو و انجام آزمون های عمودی برای بزرگسالان را بهبود می بخشد. سیستم ترمز عمودی الکترومغناطیسی برای ایجاد امنیت و استفاده آسان مهیا گردیده است و دارای ساختار تک ستونی سنگین با نصب روی دیوار و زمین می باشد.

تخت این دستگاه دارای دستگیره های مخصوص برای ثابت نگهداشتن بیمار است. دارای کنترل اکسپوژر خودکار (AEC) برای ژنراتورهایHF  می باشد. DAP SOFTWARE INTERFACE مقدارDAP  محاسبه شده  برای هر اکسپوژر خاص  را از  خروجی دیجیتال گرفته و بر روی کنسول نشان می دهد.

تخت این دستگاه Elevating Float-Top قابلیت تنظیم تا پایین ترین ارتفاع از” 21 تا ” 32.5 (53 الی 83 سانتی متر) به همراه کنترل قفل ایمن برای موقعیت دهی بهتر بیماران کهنسال، معلول و کودکان را خواهد داشت و طول تخت ” 85 (216 سانتیمتر) با “32 (82 سانتیمتر) حرکت طولی و پهنای تخت” 35.5 (90 سانتی متر) با “11.5 (29.2 سانتی متر) حرکت عرضی می باشد. همچنین رویه این تخت توانایی تحمل وزن بیماران تا 295.5 را دارد. میزان بالا رفتن و پایین آمدن تخت و همچنین فعال سازی ویژگی های رویه ی تخت همگی با یک کنترل دستی قابل تنظیم است. دارای سیستم ترمز الکترومغناطیسی برای ایمنی بیشتر و استفاده راحت تر می باشد. پدال پا و کنترل دستی برای انجام تمامی تنظیمات تخت است. این دستگاه دارای قابلیت انجامAutotracking  برای تخت و تیوب است به گونه ای که که تیوب سقفی دستگاه، دتکتور یا تخت یا وال استند را تا رسیدن به موقعیت مورد نظر دنبال کند بدون اینکه نیاز باشد شما از کنار بیمار جابه جا شوید.

نرم افزارهای پیشرفته این دستگاه برای افزایش کیفیت تصویر: Tube & Line Visualization خطوط ریز و کاتاترهایی که درعکسXray  معمولی قابل تشخیص نیست را به طور واضح نشان می دهد. Pneumothorax visualization کیفیت عکس را برای تشخیص و درمان بهتر یک پنوموتوراکس بالا می آورد.Bone Suppression  باعث تیز شدن استخوان ها در تصویر می شود یا باعث افزایش بینایی بافت نرم خواهد شد.Pediatric software  بهترین و باکیفیت ترین تصویر را از کودکان در حالی که دز بر طبق اصل آلارا پایین نگه داشته شده است، ایجاد می کند. Grid Suppression باعث افزایش کیفیت و کاهش نویز و ارتیفکت در تصویر شده و از رسیدن دز اضافی به بیمار جلوگیری می کند.